Casone – poradíme si s každou vodou

Jsme zaběhlá firma, která se zabývá návrhem a realizací systémů na čištění vody. Další službou, kterou zákazníkům nabízíme, je provádění testů nezávadnosti vody ve studnách. Zajistíme také otevřený chladicí okruh nebo zvládneme využít energii ukrytou v teplé odpadní vodě. Zakládáme si na profesionálním a přátelském přístupu. O námi instalovaná zařízení se staráme dle přání zákazníka. Provádíme záruční i pozáruční servis.

Jakou vodu čistíme?

Naše filtrační systémy si poradí s šedou, bazénovou i dešťovou vodou. Recyklace šedé vody z domácnosti udělá vodu použitelnou například pro splachování toalety, praní prádla, zalévání zahrady nebo mytí podlahy. Systémy, které toto čištění zajišťují, jsou velmi spolehlivé. Zákazníkovi garantujeme dlouhé a bezproblémové fungování. Recyklace bazénové vody je vhodná pro zákazníky, kteří mají na zahradě přes léto bazén a po skončení sezóny nechtějí, aby voda přišla nazmar. Službu využijí také provozovatelé koupališť, plaveckých bazénů či velkých aquaparků a lázní. Čištění dešťové vody zase ocení každý zahrádkář, který nasbíranou vodou může po jejím vyčištění zalévat bez obav i ovoce a zeleninu.

Naše zkušenosti

Pokud svou vodu svěříte nám, rozhodně se nemusíte bát. Náš tým má již mnohé zkušenosti s testováním vody a její recyklací. Za poslední rok jsme například zajistili inovativní systém na čištění šedé vody pro společnost Continental Barum s.r.o. Otrokovice. V tomto výrobním závodě jim rozhodně není lhostejné životní prostředí. Díky čisticímu systému je šedá voda využívána na splachování toalet a chlazení ve výrobě. Pokud i vy chcete šetřit přírodu, obraťte se na naše odborníky.

Voda ve studnách

Pokud doma využíváte vodu ze studny, je důležité mít jistotu, že je zdravotně a hygienicky nezávadná. Naše firma pro vás tuto informaci hravě zjistí. V podzemní vodě mohou působit nepříjemnosti látky, kterými je například železo, mangan, radon nebo dusičnany. Pokud naši odborníci zjistí ve vaší studně nevhodný výskyt některé látky, připraví pro vás to nejlepší řešení, jak dát vodu do pořádku.