3 + 1 důvod, proč si pořídit fotovoltaiku

Hledáte dobré důvody, proč přejít na fotovoltaiku? Známe jich hned několik. A až je budete znát i vy, dozajista budete chtít, aby i vaše firma fungovala ekologičtěji a s nižšími náklady.

  1. Šetří peníze

Elektrickou energii lze z větší či menší části nahradit fotovoltaikou, a tak ušetřit na odebírané energii. Obvykle platí, že návratnost investice do fotovoltaiky se pohybuje okolo sedmi let. To vůbec není špatné. Ke všemu si můžete pořídit výkonné baterie, do kterých si budete střádat solární energii takzvaně na horší časy.

  1. Je ekologická

Dnešní solární elektrárny jsou k životnímu prostředí velmi šetrné. Dokonce ani neplatí zavedený mýtus, že likvidace solárních panelů je extrémně nákladná a neekologická. Tak tomu rozhodně není. Navíc vám vydrží klidně i tři nebo čtyři desítky let.

  1. Snadná instalace

Fotovoltaika není na instalaci nic extrémně náročného. Když si k práci seženete ty správné profesionály, nemusíte si s ničím dělat starosti.

Navíc na fotovoltaiku můžete získat i dotaci.

Prokonzultujte své plány s odborníky

Chcete-li zavést fotovoltaiku také do své firmy, obraťte se na odborníky ze společnosti Schmachtl. Pomohou vám s výběrem bateriových modulů, třífázových hybridních bateriových systémů vhodných do komerčních objektů, rezidenčních systémů, i nabíječek k elektromobilům.

Společnost Schmachtl není na českém trhu žádným nováčkem, naopak je zavedeným a léty osvědčeným výhradním dodavatelem světoznámých značek v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství.

Pořídit si u ní lze i veškeré technické vybavení a komponenty pro automatizaci. Na jejích stránkách najdete vše potřebné pro sestavení vlastních rozvaděčů, například rozváděčové skříně, mikrospínače i různé druhy svorek.